Про готовність народно - господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимових умовах 2008-2009 років

Волинська обласна рада
П'ЯТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 10.10.2008 №23/2
м. Луцьк
Про готовність народно - господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимових умовах 2008-2009 років
В області завершується робота по підготовці народно-господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009 років. За рахунок коштів місцевих, обласного, державного бюджетів по підготовці об?єктів житлового фонду та соціальної сфери витрачено 7,5 млн.грн., на ремонт теплового господарства – 14,9 млн.грн., на ремонт водопровідно-каналізаційного господарства – 3,2 млн. гривень.<span class="para"/> Поряд з позитивним в підготовці об’єктів народно-господарського комплексу мали місце окремі порушення термінів виконання робіт, несвоєчасна оплата виконаних робіт, повільними темпами іде заміна зношених теплових мереж. Мали місце неякісне виконання робіт, що потребувало залучення додаткових фінансових і людських ресурсів.<span class="para"/> Заслухавши інформацію начальника головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації А.Ф. Кривицького щодо стану підготовки народно-господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009 років та відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеві самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства від 01.10.2008 № 19/1 щодо готовності народно - господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009 років, обласна рада
Вирішила:
 1. Інформацію начальника головного управління архітектури, містобудування та житлово-комунального господарства облдержадміністрації А.Ф. Кривицького взяти до відома (додається).
 2. Рекомендувати районним радам, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад, підприємствам житлово-комунальної галузі:
  1. Забезпечити накопичення фінансових ресурсів для проведення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії.
  2. Посилити контроль за виконанням заходів з підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної сфери.
 3. Головам Луцької та Рожищенської районних рад (Б. Прус, А. Музика) та районних державних адміністрацій (В. Демчук, В. Войтович) вжити невідкладних заходів до початку опалювального сезону по повній оплаті за використаний природний газ в минулому опалювальному періоді.
 4. Начальникам управління освіти і науки (М. Попович), охорони здоров’я (І. Ващенюк), культури і туризму (В. Лисюк) облдержадміністрації звернути особливу увагу на ремонт внутрішньобудинкових та внутрішньодворових інженерних мереж, а також створити належні санітарно-побутові умови роботи для працівників відповідних галузей.
 5. Прийняти звернення депутатів обласної обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України про критичний стан житлово – комунального господарства області (додається).
 6. Прийняти звернення депутатів Волинської обласної ради до Прем’єр – міністра України Ю.В.Тимошенко щодо врегулювання ситуації з газопостачанням споживачів області (додається).
 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та заступника голови облдержадміністрації В.П. Дмитрука.
Дата оприлюднення:
22.09.2010