Про передачу орендованого майна на баланс Волинського обласного соціального гуртожитку

Волинська обласна рада
П'ЯТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 15.10.2008 №23/18
м. Луцьк
Про передачу орендованого майна на баланс Волинського обласного соціального гуртожитку
Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок відчуження основних засобів, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 11.06.2004 № 11/20 „Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, враховуючи клопотання Володимир-Волинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з поглибленим вивченням предметів спортивного та суспільно-гуманітарного профілів від 20.08.2008 № 731, договір оренди, укладений між Володимир-Волинською загальноосвітньою школою-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та Волинським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді від 29.03.2007, рішення постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, цінової політики та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 03.10.2008 № 40/3, обласна рада
Вирішила:
 1. Передати в межах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області з балансу Володимир-Волинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з поглибленим вивченням предметів спортивного та суспільно-гуманітарного профілів на баланс Волинського обласного соціального гуртожитку орендоване майно, розміщене за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Луцька, 227, а саме:
  • будівлю ясель-саду, площею 365 кв. м;
  • складські приміщення 8 м х 4 м;
  • дитячий майданчик ( 15 одиниць);
  • огорожа території – 193,3 м/п;
  • огорожа присадибної ділянки – 50 м/п.
 2. Директору Володимир-Волинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з поглибленим вивченням предметів спортивного та суспільно-гуманітарного профілів Вірковському В.П. забезпечити передачу основних засобів, зазначених у пункті 1 цього рішення, в установленому законом порядку.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області виконавчого апарату обласної ради.
Дата оприлюднення:
22.09.2010