Про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 04.04.2018 №19/23
м. Луцьк
Про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив
Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією від 02.04.2018 № 23/3, обласна рада
Вирішила:

1. Затвердити Положення про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив у редакції, що додається.

2. Голові обласної ради Палиці І. П. визначити персональний склад конкурсної ради з проведення обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив.

3. Конкурсній раді забезпечити здійснення заходів щодо підготовки та проведення зазначеного конкурсу відповідно до вимог Положення про обласний конкурс проектів місцевих ініціатив.

4. Обласній державній адміністрації:

1) розробити і затвердити Порядок надання і використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам на співфінансування проектів місцевих ініціатив;

2) щорічно при формуванні обласного бюджету передбачати видатки на фінансування обласного конкурсу проектів місцевих ініціатив.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення обласної ради від 08.08.2008 № 21/20 «Про підтримку проектів розвитку місцевих ініціатив територіальних громад» зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 12.03.2012 №10/87.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

 

 

Голова ради
І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
12.04.2018