Про створення тимчасової спеціальної комісії обласної ради

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 08.02.2018 №18/21
м. Луцьк
Про створення тимчасової спеціальної комісії обласної ради
Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ефективного використання коштів субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на 2018 рік, враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від 07.02.2018 № 22/4, обласна рада
Вирішила:

 1. Утворити тимчасову спеціальну комісію обласної ради (далі – Комісія) та затвердити її персональний склад (додається).

2. Комісії з залученням представників об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних, міських та районних рад у двотижневий термін підготувати та надати обласній державній адміністрації узгоджені пропозиції щодо розподілу субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

 

Голова ради
І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
15.02.2018