Про перейменування комунальної установи «Волинська обласна психолого-медико-педагогічна консультація»

Волинська обласна рада
Сьоме СКЛИКАННЯ
Рішення
від 18.12.2017 №17/18
м. Луцьк
Про перейменування комунальної установи «Волинська обласна психолого-медико-педагогічна консультація»
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 року № 872, зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 588, розпорядження обласної державної адміністрації від 20 листопада 2017 року № 573 «Про виконання завдань, визначених Планом організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 05 вересня 2017 року № 2145-VІІ “Про освіту”», рішення постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від 14.12. 2017 № 23/12, обласна рада
Вирішила:

 1. Перейменувати  комунальну установу «Волинська обласна психолого-медико-педагогічна консультація» у комунальну установу «Волинський обласний   ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти».

2. Визначити, що комунальна установа «Волинський обласний   ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти» є правонаступником всіх майнових і немайнових прав комунальної установи «Волинська обласна психолого-медико-педагогічна консультація».

3. Доручити управлінню освіти, науки та молоді облдержадміністрації (Плахотна Л.В.) підготувати нову редакцію Статуту комунальної установи «Волинський обласний ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти»  та подати його на затвердження голові обласної ради.

4.       Внести зміни до розділу ІV «Управління освіти, науки і молоді облдержадміністрації» Переліку бюджетних установ, які підпорядковані департаментам, управлінням облдержадміністрації на праві оперативного управління, майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради  від 14.07.2016
№ 6/42, а саме:  пункт  23 викласти в такій редакції:

«23. Комунальна установа “Волинський обласний   ресурсний центр з підтримки інклюзивної освіти”».

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління освіти,  науки та молоді  облдержадміністрації.

 

 

Голова ради
І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
26.12.2017