Про затвердження порядку денного десятої сесії обласної ради п'ятого скликання

Волинська обласна рада
П'ЯТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення
від 27.03.2007 №10/1
м. Луцьк
Про затвердження порядку денного десятої сесії обласної ради п'ятого скликання
Відповідно до пункту 14 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", обласна рада
Вирішила:

Затвердити для розгляду десятої сесії обласної ради п'ятого скликання такий порядок денний:

 1. Про надання гірничого відводу закритому акціонерому товариству "Волинська оптово-роздрібна фірма 'Талант" для розробки Сокілського родовища піску (Західна ділянка).

  Інформує: Кіндер О.О. - голова постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів

 2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 27.12.2006 № 7/16 "Пре обласний бюджет на 2007 рік" у частині розподілу коштів субвенцій і: державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, прийнятого на 9-їй сесії обласної ради 06.03.2007 року.

  Інформує: Кобринчук В.Г. - голова постійної комісії обласної ради питань промисловості, транспорту і зв'язку

 3. Про внесення доповнень до Регламенту обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 23.06.2006 № 3/8.

  Інформує: Дівнич Б.С. - голова постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю

 4. Про доповнення абз. 2 ст. 2.7.1., ст. 2.7.10 Глави 7 Регламенту обласної ради п'ятого скликання.

  Інформує: Слабенко С.І. - депутат обласної ради

 5. Про доповнення абз. 1, ст. 2.2.2. Глави 2 Регламенту обласної ради п'ятого скликання.

  Інформує: Слабенко С.І. - депутат обласної ради

 6. Про внесення змін до пункту 1 рішення обласної ради від 29 червня 2006 року № 3/29 в частині затвердження в структурі виконавчого апарату обласної ради посад двох заступників голови обласної ради.

  Інформує: Слабенко СІ. - депутат обласної ради

 7. Про визнання такими, що втратили чинність, рішень обласної ради від 03.11.2006 № 6/3 та від 27.12.2006 № 7/26,

  Інформує: Кобринчук В.Г. - голова постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту та зв'язку

 8. Про затвердження тимчасових Рекомендацій щодо порядку проведення земельних торгів з продажу вільних від забудови земельних ділянок несільськогосподарського призначення та право їх оренди на території Волинської області до прийняття окремого нормативно - правового акту Верховною Радою України про порядок проведення земельних торгів.

  Інформує: Паламарчук B.C. - директор філії "Волинський аукціонний центр" Державної акціонерної компанії Національна мережа аукціонних центрів"

 9. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області приміщень по вулиці Шевченка, 30 у місті Луцьку.

  Інформує: Мамренко В.Ф. - начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області виконавчого апарату обласної ради

 10. Про призначення Мороза М.А. на посаду начальника комунального підприємства "Автогосподарство Волинської обласної ради".

  Інформує: Мамренко В.Ф. - начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міст області виконавчого апарату обласної ради

 11. Про внесення змін до рішення обласної ради від 06.05. 2003 № 6/17 щодо надання в оренду водних об’єктів.

  Інформує: Кіндер О.О. - голова постійної комісії обласної ради : питань екології, раціональною використання природних ресурсів

 12. Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Президент; України В.А. Ющенка щодо загострення політичної ситуації в Україні.

  Інформує: Кіндер О.О. - голова постійної комісії обласної ради питань екології, раціонального використання природних ресурсів

 13. Про запит депутата обласної ради Проня П.Я. щодо зверненн працівників житлово - комунального господарства міста Луцька з привод; ситуації, що склалася у місті у зв"язку з розпочатою міською владов реорганізацією у системі ЖКГ.
 14. Про запит депутата обласної ради Карпука В.Н. щодо стан; розпаювання земель СВК „Україна" Шацького району.
Голова ради
А.П.Грицюк
Дата оприлюднення:
22.09.2010