Про порядок видачі спеціальних дозволів і встановлення лімітів на заготівлю другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань

  Волинська обласна рада
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення

від 26.05.2011 №4/68

м. Луцьк

 

Про внесення змін до рішення

обласної ради від 21.05.2008 № 19/13

«Про порядок видачі спеціальних

дозволів і встановлення лімітів

на заготівлю другорядних лісових

матеріалів та здійснення побічних

лісових користувань»

 

Відповідно до Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища”, Закону України „Про рослинний світ”, Лісового кодексу України, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України, з метою посилення державного контролю в галузі охорони, збереження, раціонального використання лісових ресурсів та наповнення місцевих бюджетів, враховуючи вимоги Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями, обласна рада
Вирішила:
1. Порядок заготівлі другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів, викласти у новій редакції, що додається.
2. Установити, що:
2.1. Заготівля з метою подальшого продажу та переробки другорядних лісових матеріалів, побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів у порядку спеціального лісокористування проводиться у відповідності з лімітами, затвердженими облдержадміністрацією.
2.2. Ставки збору за заготівлю другорядних лісових матеріалів, здійснення побічних лісових користувань та використання корисних властивостей лісів встановлюються обласною радою відповідно до статті 331.11 Податкового кодексу України.
2.3. За заготівлю другорядних лісових матеріалів та побічних лісових користувань без спеціального дозволу (лісового квитка) заготівельники несуть відповідальність відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 1996 року № 1464 „Про такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісовому господарству” та інших законодавчих актів України.
2.4. Не менше 15 відсотків коштів, отриманих зі збору за спеціальне використання лісових ресурсів місцевого значення та корисних властивостей лісів, спрямовувати у порядку, визначеному чинним законодавством, постійним лісокористувачам для фінансування обласної цільової програми “Ліси Волині” на період 2002 – 2015 років.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.

 
Голова ради    В.І. Войтович