З приводу ситуації, що склалася в с. Смідин Старовижівського району

Депутат: 
Гузь Ігор Володимирович
Зміст звернення чи запитання: 

Голові Волинської обласної державної адміністрації
Клімчуку Б.П.
Депутата Волинської обласної ради
Гузя І.В.

Депутатський запит
(зі стенограми другого пленарного засідання третьої сесії обласної ради шостого скликання 03.03.11р.)
Гузь І.В., депутат обласної ради: мій запит адресований Клімчуку Б.П., голові обласної держадміністрації. На Старовижівщині є таке с. Смідин, близько 2 000 населення. Велике село, з потужною інфраструктурою.
За ці декілька днів до мене звернулись мешканці села, депутати сільської ради, окремі депутати районної ради. Я озвучу основні проблеми:
1. Сільську лікарню хочуть переробити на амбулаторію. В цю неділю буде схід села, будуть зібрані підписи з тим, що люди категорично проти перепрофілювання лікарні.
2. На попередній сесії був підтриманий запит щодо стану школи с. Смідин. Окремі ЗМІ опублікували інформацію про те, що школа знаходиться у жахливому аварійному стані. Як буде діяти влада?
3. В селі є клуб на 600 місць, завалилася стіна, трохи підремонтували, але не до кінця. Протягом трьох років громада просить виділити кошти у розмірі 30 тис. грн. Районна рада і райдержадміністрація обіцяють, але нічого не дають.
4. Надійшла інформація, що в дитячому садку скорочують посаду кочегара. Хто зай матиметься цим в новий осінньо-зимовий період?
5. За неперевіреною інформацією розглядається питання перепрофілювання лісів навколо сіл Смідин, Лісняки і Паридуби. Селяни категорично проти.
Дайте мені, будь ласка, на ці питання конкретну відповідь.

Рішення сесії: 
від 03.03.2011 № 3/53 "Про усний запит депутата обласної ради Гузя І.В. з приводу ситуації, що склалася в с. Смідин Старовижівського району"