Щодо заборони руху великогабаритних транспортних засобів через міст р. Стир

Депутат: 
Кобринчук Віктор Георгійович
Зміст звернення чи запитання: 

До мене, як до депутата Волинської обласної ради, звернулися жителі м. Рожище з проханням дати оцінку щодо бездіяльності органів місцевої влади та структур в компетенції яких знаходиться вирішення питання заборони руху транспортними засобами, вага яких перевищує 10т., по мосту через р. Стир В м.Рожище.
Прошу також прийняти міри щодо контролю за виконанням Закону України «Про дорожній рух», та рішень сесії Рожищенської міської ради, що стосуються даного питання.

Депутату Волинської обласної ради Кобринчуку Віктору Георгійовичу

Жителів міста Рожище та Рожищенського району

ЗВЕРНЕННЯ

Просимо допомогти в вирішенні питання про заборону проїзду великогабаритних автомобілів через міст р. Стир в м. Рожище. Мосту вже 50 років і на даний час знаходиться в аварійному стані, пропускна спроможність моста до 10 тон (висновки комісії). Це єдиний міст, який з'єднує лівобережну частину міста району з правобережною. У випадку руйнування моста залишиться без сполучення з районним центром районна лікарня, школа №3, сирзавод, частина міста та району.
Будівельні організації м. Луцька возять пісок 40-ти тонним транспортом з Сокалівського піщаного кар'єру автомобілями з державними знаками:
АС 2350 АО, АС 07093 ВО - причеп;
АС 8854АМ, АС 6513 XI, АС 9577АМ, АС 4059АР;
АС 7041АІ.
Рожищенська міська рада прийняла рішення про заборону перевезення великотонних вантажів через міст і звернулася в службу автомобільних доріг, районну державтоінспекцію урегулювати це питання. На даний час питання не вирішено, великовантажні автомобілі, як їздили так і їздять. Міст руйнується.

Рішення сесії: 
від 13.05.2011 №4/49 "Про запит депутата обласної ради Кобринчука В.Г. щодо заборони руху великогабаритних транспортних засобів через міст р. Стир "