Щодо забезпечення доїзду до м. Луцьк мешканців прилеглих сіл

Депутат: 
Кравчук Святослав Євгенович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
від 01.12.2016 №9/22 Про усний запит депутата обласної ради Кравчука С. Є., щодо забезпечення доїзду до м. Луцьк мешканців прилеглих сіл
Реагування: 

 
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Волинська обласна рада
Лист про усний запит депутата обласної ради Кравчука С.Є. щодо забезпечення доїзду до м.Луцьк мешканців прилеглих територій розглянуто та повідомляємо наступне.
Відповідно до ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» по зверненнях громадян, сільських рад та районних державних адміністрацій Волинської області департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації в особі обласної державної адміністрації організовує конкурси по приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області.
Згідно п. 7 постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» від 03.12.2008 №1081, об’єкт конкурсу визначається організатором.
Також повідомляємо, що відповідно до ст. 28 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176 зі змінами, місця зупинки автобусів приміських маршрутів на території населених пунктів, крім автостанцій, погоджують виконавчі органи сільських, селищних і міських рад.
Голова
В.ГУНЧИК