Щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту та заміни даху приміщення школи села Шклинь Горохівського району

Депутат: 
Карпюк Роман Петрович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
від 02.02.2017 №10/105 Про запит депутата обласної ради Карпюка Р. П. щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту та заміни даху приміщення школи села Шклинь Горохівського району
Реагування: 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Волинська обласна рада Депутату обласної ради Карпюку Р.П.
Обласною державною адміністрацією розглянуто рішення Волинської обласної ради від 02.02.2017 року №10/105 „Про запит депутата обласної ради Карпюка Р.П. щодо виділення коштів для проведення капітального ремонту та заміну даху приміщення школи села Шклинь Горохівського району” та рішення постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від 26 січня 2016 року №14/13 „Про кошти для ЗОШ в с.Шклинь Горохівського району”.
Порушене питання може розглядатися на умовах та в терміни, визначені Порядком відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку), затвердженим рішенням обласної ради від 19.05.2016 року № 5/19.
Одночасно повідомляємо, що станом на 01 січня 2017 року вільний залишок коштів місцевих бюджетів Горохівського району становить у цілому 18156,7 тис.грн. (у тому числі районного бюджету - 4950,2 тис.гривень).
Голова
В. ГУНЧИК