Щодо проведення процедури відкритих торгів з надання послуг харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи

Депутат: 
Чикида Олег Петрович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
рішення від 25.04.2014 №25/21 "Про запит депутата обласної ради Чикиди О. П. щодо проведення процедури відкритих торгів з надання послуг харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи"
Реагування: 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕ
 
 

На рішення Волинської обласної ради від 25.04.2014 р. № 25/21
повідомляємо про те, що обласною державною адміністрацією надіслано
відповідний лист Прем'єр-міністру України А. Яценюку від 16.05.2014 №
2479/23/2-14, що додається.
Додаток: на 1 арк. в 1 прим.
Заступник директора             О. Гобод

Шановний Арсенію Петровичу!
"До мене, як до голови Волинської обласної державної адміністрації, надійшов депутатський запит із проханням порушити клопотання перед Кабінетом Міністрів України щодо надання права проведення процедури закупівлі послуги з харчування дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, місцевим органам виконавчої влади.
З 2007 року тендер на закупівлю вищезазначеної послуги проводить Міністерство соціальної політики України. Зокрема, у Камінь-Каширському районі з 2011 року виконавцями послуг з організації харчування школярів були підприємства, які зареєстровані за межами області.
Запроваджений механізм визначення організаторів харчування дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, унеможливлює проведення повноцінного контролю за якістю харчування та використанням державних коштів, спрямованих на задоволення зазначеної потреби.
Крім того, з березня 2014 року, у зв'язку з незавершенням Міністерством процедури відкритих торгів на закупівлю послуги з харчування учнів, у Камінь- Каширському, Маневицькому районах гаряче харчування відсутнє.
З огляду на викладене, пропонуємо надати можливість місцевим органам виконавчої влади самостійно визначати виконавців послуг з організації гарячогс харчування дітей.
З повагою
 
Голова
Г. ПУСТОВІТ