Щодо проведення наради з перевізниками стосовно вартості квитків

Депутат: 
Пецентій Василь Пилипович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
рішення від 25.04.2014 №25/19 "Про запит депутата обласної ради Пецентія В. П. щодо проведення наради з перевізниками стосовно вартості квитків"
Реагування: 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЙ
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТУРИЗМУ
 
Па лист від 05.05.2014 № 533/31/2-14 про загшт депутата обласної ради Пецентія В.П. щодо проведення наради з перевізниками стосовно вартості квитків повідомляємо наступне.
Департаментом економічного розвитку і торгівлі спільно з департаментом інфраструктури та туризму облдержадміністрації розроблений проект розпорядження голови обласної державної адміністрації про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутріїиньообласному сполученні та розміщений на веб-сайті облдержадміністрації Ьир://\улу\у.уо1асііп.§,оу.иа в розділі „Регуляторна полі тика».
Крім того, 14 травня 2014 року буде проведена нарада щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутріїиньообласному сполученні за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації.

Заступник директора департаменту В.Довгополюк