Щодо порушення права приватної власності при приватизації присадибної ділянки

Депутат: 
Пирожик Олександр Веніамінович
Зміст звернення чи запитання: 

Прокурору Волинської області

п. Параці А.А.

 

Про порушення права приватної власності

гр. Вислоцького В.А. при приватизації

сусідньої земельної ділянки

 

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

 

Шановний Андрію Андрійовичу!

 

До мене як депутата Волинської обласної ради звернувся громадянин України Вислоцький Володимир Антонович, ветерана війни, інваліда ІІ групи, проживає за адресою: м. Луцьк, вул. Ольжича, 1.

Заявник ставить питання про порушення його права приватної власності при приватизації присадибної ділянки, що на вул. Комка, 2 у м. Луцьку, його сусідом гр. Придатком В.Й.

Зокрема заявник стверджує, що земельна ділянка його сусіда гр. Придатка В.Й. наклалася на його земельну ділянку, що належить йому на праві приватної власності та виділена в натурі. У результаті одна й та ж сама земельна ділянка фактично виявилася приватизованою двічі.

На думку заявника, це стало можливим через порушення протоколу встановлення в натурі зовнішніх меж.

Заявник також стверджує, що з цього приводу вже звертався у відповідні інстанції, зокрема до Держземінспекції у Волинській області. На його думку, його скарга в цій інстанції належним чином не розглянута, питання по суті не вирішене, натомість з цієї установи йому дали відписку.

Зі слів заявника, не дала очікуваного результату і його скарга в Державну інспекцію сільського господарства у Волинській області.

 

 

 

 

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус депутатів місцевих рад»,

 

ПРОШУ:

 

1. Здійснити перевірку фактів, викладених у зверненні гр. Вислоцького В.А., а в разі їх підтвердження – вжити заходів щодо усунення порушень чинного законодавства України та притягнення винних до відповідальності, встановленої Законом.

2. При необхідності – зважити на особливий статус заявника і звернутися до суду в інтересах громадянина Вислоцького В.А. – як ветерана війни, інваліда ІІ групи, та виступити в судових інстанціях на стороні громадянина з метою відновлення порушеного права приватної власності Вислоцького В.А.

 

Про результати розгляду цього депутатського запиту прошу поінформувати мене та заявника у встановлені Законом терміни.

 

Додатки:

 

1. Заява гр. Вислоцького В.А. – на 1 арк.(двосторонній).

2. Підтверджуючі документи – на 6 арк.

 

 

З повагою

депутат Волинської обласної ради

від ВО «Свобода»                                                        Олександр Пирожик

Рішення сесії: 
від 30.09.2013 №20/64 "Про запит депутата обласної ради Пирожика О.В. щодо порушення права приватної власності при приватизації присадибної ділянки"