щодо порушення прав громади

Депутат: 
Пирижик Олександр Веніамінович
Зміст звернення чи запитання: 

Голові Волинської обласної
державної адміністрації
п. Клімчуку Б.П.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

До мене як депутата звернулася група мешканців села Садів Луцького району (всього – 31 людина), які нарікають на порушення прав їхньої громади мати громадське пасовище, через що вони змушені масово збувати худобу.
Питання не вирішується ні на рівні сільської ради, ні на рівні районної державної адміністрації. Тому звертаюся до Вас, Борисе Петровичу, як гаранта Конституції та додержання законів України на теренах області.
Зачитаю уривок із цього колективного звернення:
«Через наше село протікає річка Чорногузка. На початку 80-х років минулого століття її береги були осушені, держава затратила на це чималі кошти. Жителі села отримали добротне громадське пасовище, кожна родина стала утримувати по 2-3 корови. Але 7 років тому житель села Горзвик Білостоцької сільради Королюк Василь Васильович узяв в оренду русло річки із берегами площею 10 гектарів на 49 років. Він затопив водою береги свого села, а також близько 50 гектарів берегів села Садів. Куди тільки ми не зверталися, а питання не вирішується. Люди масово збувають худобу…»
Мешканці села припускають, що питання не вирішується через те, що орендар перебуває в родинних стосунках із сільським головою.
Прошу Вашого втручання в цю ситуацію, оскільки в селі створена вибухонебезпечна соціальна напруга.

Депутат Волинської обласної ради Олександр Пирожик

Рішення сесії: 
від 26.05.2011 № 4/78 "Про запит депутата обласної ради Пирожика О.В. щодо порушення прав громади