Щодо підготовки звернення до Кабінету Міністрів України з приводу розробки стимулів для реалізації політики енергозбереження

Депутат: 
Свирида Олександр Миколайович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
від 31.07.2014 №27/78 "Про запит депутата обласної ради Свириди О. М. щодо підготовки звернення до Кабінету Міністрів України з приводу розробки стимулів для реалізації політики енергозбереження"
Реагування: 

 ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Депутатові Волинської обласної ради Свириді О.М. V копія: Голові Волинської обласної ради Вітру B.C.
На лист Волинської обласної ради від 04.08.2014 № 1109/31/2-14 стосовно розгляду рішення Волинської обласної ради від 31.07.2014 № 27/78 «Про запит депутата обласної ради Свириди О.М. щодо підготовки звернення до Кабінету Міністрів України з приводу розробки стимулів для реалізації політики енергозбереження» повідомляємо наступне.
Суттєве зменшення поставок газу та вугілля на теплові електростанції України призвели до дефіцитного балансу виробництва та споживання електричної енергії. Через це в об'єднаній електроенергетичній системі України виникла реальна загроза її стабільній та безперебійній роботі. Єдиним чинником, який може цьому запобігти та не допустити системних аварійних вимкнень, є дотримання електропередавальними організаціями встановлених граничних величин споживання електроенергії. Споживачам Волинської області з 12 серпня 2014 року встановлене обмеження використання електроенергії по потужності на рівні 5,8 МВт. Доведеного області ліміту електропостачання не вистачає для забезпечення навіть поточних потреб господарського комплексу області та населення.
Враховуючи вищевикладене, пропонуємо питання перегляду тарифної політики розглянути після стабілізації стану на ринку електропостачання. Зокрема - на засіданні постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної ради, відповідно до Плану роботи обласної ради на 2 півріччя 2014 року (затвердженого рішенням обласної ради від 11.07.2014 № 27/12).

Перший заступник голови        С.КУДРЯВЦЕВ