Щодо перешкоджання Волинською митницею підприємницькій діяльності ТзОВ «Калина»

Депутат: 
Смітюх Іван Євдокимович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
рішення від 25.04.2014 №25/16 "Про запит депутата обласної ради Смітюха І. Є. щодо перешкоджання Волинською митницею підприємницькій діяльності ТзОВ «Калина»
Реагування: 

ПРОКУРАТУРА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Депутату Волинської обласної ради Смітюху І.Є.
Шановний Іване Євдокимовичу !
В прокуратуру області надійшов Ваш запит, підтриманий рішенням сесії Волинської обласної ради № 25/16 від 25.04.2014, щодо перешкоджання Ягодинською митницею Міндоходів підприємницькій діяльності ПП "Калина".
У відповідності до п.п. 19 п. 5 "Положення про Міністерство доходів і зборів України", затвердженого Указом Президента України № 141/2013 від 18.03.2013 Міндоходів України здійснює відомчий контроль та внутрішній аудит за додержанням вимог законодавства і виконанням службових, посадових обов'язків у Міндоходів України, його територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління.
У зв'язку з цим, враховуючи вимоги ст. 21 Закону України «Про прокуратуру», на підставі ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», Ваше звернення скеровано за належністю для розгляду до Міністерства доходів і зборів України.
З повагою
Заступник прокурора області
 
О. Корецький