Щодо освітлення автомобільної дороги державного значення Ковель-Жовква в м. Нововолинськ

Депутат: 
Кметь В. Б., Імберовський М. Ю., Зінкевич К. М., Панасюк О. В., Бабійчук Б. Ф.
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
від 01.12.2016 №9/38 Про колективний запит депутатів обласної ради Кметя В. Б., Імберовського М. Ю., Зінкевича К. М., Панасюка О. В., Бабійчука Б. Ф. щодо освітлення автомобільної дороги державного значення Ковель-Жовква в м. Нововолинськ
Реагування: 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Волинська обласна рада
Рішення обласної ради від 01.12.2016 року № 9/37 «Про колективний запит депутатів обласної ради Кметя В.Б., Імберовського М.Ю., Зінкевича К.М., Панасюка О.В., Бабійчука Б.Ф. щодо ремонту дорожнього покриття автомобільної дороги державного значення Ковель-Жовква в м.Нововолинськ», та від 01.12.2016 року №9/38 «Про колективний запит депутатів обласної ради Кметя В.Б., Імберовського М.Ю., Зінкевича К.М. Панасюка О.В., Бабійчука Б.Ф. щодо освітлення автомобільної дороги державного значення Ковель- Жовква в м.Нововолинськ» розглянуто та повідомляємо наступне.
Згідно з інформацією служби автомобільних доріг в області відповідно до наданого в Укравтодор проекту плану на 2017 рік, передбачено провести ремонт авто дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне на ділянці Володимир- Волинський -Луцьк протяжністю 72 кілометри.
Ремонт автодороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград- Жовква запланований на 2018 рік. З 1 січня 2018 року набирає чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі, згідно якого 50 відсотків акцизного податку з вироблених в Україні пального і транспортних засобів, акцизний податок з ввезених на митну територію України пального і транспортних засобів та ввізне мито на нафтопродукти і транспортні засоби та шини до них, як виняток з положень пунктів 1-3 частини третьої ст.29 Бюджетного кодексу України буде спрямовано до спеціального фонду Державного бюджету України для ремонту доріг загального користування.
В 2017 році транспортно-експлуатаційні властивості дороги будуть підтримуватися за рахунок коштід, які виділяються на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання дррцх
Голова
В.ГУНЧИК