Щодо надання матеріальної допомоги для ліквідації наслідків пожежі

Депутат: 
Чернецький Валентин Антонович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
від 01.12.2016 №9/35 Про запит депутата обласної ради Чернецького В. А. щодо надання матеріальної допомоги для ліквідації наслідків пожежі
Реагування: 

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПО ЗДІЙСНЕННЮ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ"
Волинська обласна рада
Депутату обласної ради Чернецькому В.А.
Рішення обласної ради від 01.12.2016 року № 9/35 «Про запит депутата обласної ради Чернецького В. А. щодо надання матеріальної допомоги для ліквідації наслідків пожежі» жителю с. Видраниця Ратнівського району Жигаревичу В.А. розглянуто, повідомляємо наступне.
Кошти, передбачені фінансуванням Регіональної цільової програми соціального захисту населення для надання одноразової грошової матеріальної допомоги, на 2016 рік вичерпані.
Відповідно до р.ІІІ п.6 та p.IV п.1 Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян, затвердженим розпорядженням облдержадміністрації від 10 лютого 2015 року № 49, на жаль, немає можливості надати грошову матеріальну допомогу Жигаревичу В.А.
Рекомендуємо Жигаревичу Вадиму Анатолійовичу звернутись щодо надання грошової матеріальної допомоги на ліквідацію наслідків пожежі у 2017 році.

Про результати розгляду звернення заявника повідомлено окремим листом (від 15.12.2016 № Ж-2389).
Начальник центру         О.Гурківська