Про надання перевізником неякісних послуг

Депутат: 
Вітів Анатолій Миколайович
Зміст звернення чи запитання: 

До мене, як депутата обласної ради, звернулися мешканці сіл Зоря та Ворчин Володимир-Волинського району (всього 118 підписв) щодо надання перевізником неякісних послуг. Як стверджують заявники маршрут «м. Володимир Волинський Зоря/Ворчин», який належить підприємцю-перевізнику Проскурі М.Й. замість запланованих рейсів, ходить один раз в день інші рейси знято з невідомих причин. Як наслідок люди спізнюються на роботу, навчання доводиться ходити пішком.
Тобто, основними проблемами є те, що транспорт перевізника не виходять на маршрут, не дотримується графіку руху тощо. Обурені мешканці Володимир-Волинського району вимагають замінити перевізника Проскуру М.Й. на інших, котрі зможуть забезпечити належне надання послуг щодо перевезення пасажирів.
Ці питання неодноразово піднімались на сесії Володимир-Волинської районної ради. Однак не були вирішені по суті оскільки, питання про проведення відповідних конкурсів й тендерів віднесено до відділу промисловості, автотранспорту та дорожньої інфраструктури управління промисловості та розвитку інфраструктури Волинської обласної державної адміністрації.
Враховуючи наведені факти та обставини прошу Вас:
- вжити заходів щодо усунення фактів неналежного виконання послуг з пасажирських перевезень перевізником Проскурою М.Й.;
- анулювати результати конкурсу на право пасажирських перевезень Проскурою М.Й. та провести повторний конкурс.

З повагою,
депутат Волинської обласної ради
від ВО «СВОБОДА» Вітів А.М.

Рішення сесії: 
від 13.05.2011 №4/56 "Про запит депутата обласної ради Вітіва А.М. щодо надання перевізником неякісних послуг "