Про надання матеріальної допомоги Оксентюку П.Г., жителю с. Сильне Любомльського району

Депутат: 
Латковський Володимир Володимирович
Зміст звернення чи запитання: 

22 жовтня 2010 року в с. Сильне Любомльського району у сім’ї Оксентюка Петра Григоровича сталась трагічна подія – пожежею знищено майже повністю житловий будинок, і саме непоправне – вогонь забрав життя його сина, залишивши напівсиротами чотирьох неповнолітніх дітей та дружину.
Сім’я залишилась без житла, тимчасово мешкає у будинку, який не задовольняє умови проживання малолітніх дітей та потребує якнайшвидшого відновлення згорівшого будинку. На цей момент Оксентюком П.Г. виконано чимало ремонтних робіт помешкання за власні кошти. Але, на жаль, цього недостатньо для повноцінного проживання у ньому. Інші необхідні роботи потребують значних коштів, які неможливо зібрати власноруч.
Крім цього громадянин Оксентюк П.Г. постійно проходить лікування в обласному онкодиспансері.
Беручи до уваги вищезазначене, ознайомившись з документами, наданими громадяном Оксентюком П.Г. (додаються), прошу Вас розглянути можливість виділення з обласного бюджету коштів у сумі 10 тис. грн. (або іншої допомоги у ремонті) для ліквідації наслідків пожежі та подальшого відновлення житла сім’ї Оксентюків.

В.В. Латковський

Рішення сесії: 
від 13.05.2011 № 4/51 "Про запит депутата обласної ради Латковського В.В. щодо надання матеріальної допомоги Оксентюку П.Г., жителю с. Сильне Любомльського району"