Про надання інформації з проведення заходів стосовно виконання Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 – 2012 рр.

Депутат: 
Мельник Євген Іванович
Зміст звернення чи запитання: 

У зв'язку з необхідністю, а також затвердженням Волинською обласною радою 28.10.2010р. Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011-2012рр. (далі по тексту - Програма) та керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу:
1. Надати вичерпну інформацію та відповіді на питання про заходи щодо
виконання зазначеної Програми, передбачені п. 2, 3, 4 розділу.8. А саме:
1.1. Щодо тематики ділових переговорів із представниками іноземних країн.
1.2. Про план-графік та місце проведення переговорів.
1.3. Про перелік учасників переговорів з обох сторін із зазначенням найменування та реквізитів суб'єктів господарювання, організацій та установ, від яких вони уповноважені брати участь у переговорах.
1.4. Які конкретні питання планується вирішити і які угоди (договори) підписати у ході переговорів?
1.5. Щодо тематики семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, які відбуватимуться на території України та за її межами.
1.6. Про план-графік та місце їх проведення.
1.7. Про перелік учасників цих заходів з обох сторін, із зазначенням найменування та реквізитів суб'єктів господарювання, організацій та установ, від яких вони уповноважені брати участь.
1.8. Які критерії відбору та визначення учасників ділових переговорів із представниками іноземних країн, а також семінарів, конференцій, форумів, конкурсів, які відбуватимуться на території України та за її межами? Хто здійснює цей відбір?
1.9. У чому зміст угод про співробітництво, які планується укласти з Німеччиною, Росією та Туреччиною?
1.10. Щодо тематики та плану-графіку зустрічей, бізнес-форумів, днів економіки, презентацій, круглих столів тощо між областю та адміністративно-територіальними одиницями інших країн.
1.11. Щодо тематики та плану-графіку проведення семінарів з питань розроблення проектів, реалізація яких здійснюватиметься через Программу прикордонного співробітництва «Польща - Білорусь - Україна 2007 - 2013».
2. Надати мені відповідь у терміни, передбачені ст, 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

З повагою,
депутат Волинської обласної ради
від ВО «СВОБОДА» Мельник Є.І.

Рішення сесії: 
від 13.05.2011 №4/54 "Про запит депутата обласної ради Мельника Є.І. щодо надання інформації з проведення заходів стосовно виконання Регіональної програми розвитку транскордонного і міжрегіонального співробітництва на 2011 – 2012 рр."