Про добудову ЗОШ І-ІІІ ступенів у с. Прилуцьке Ківерцівського району

Депутат: 
ОлешкоПетро Степанович
Зміст звернення чи запитання: 

Депутатський запит
депутата Волинської обласної ради Олешка П.С. щодо добудови Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступеня
Прошу допомогти вирішити проблему добудови Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступеня Ківерцівського району, яка змогла б забезпечити стабільний навчальний процес. На даний час школа переповнена і навчання проходить у дві зміни (школа розрахована на 158 місць, а на даний час навчається 260 учнів). Народжуваність по Прилуцькій сільській раді стабільно зростає, планується різке збільшення школярів у 2013 та подальших роках і навіть три зміни буде недостатньо, щоб охопити усіх навчанням. В селах Жабка і Сапогове школи відсутні, а с. Дачне ЗОШ І ступеня знаходиться в аварійному стані. У зв'язку із переповненістю Прилуцької ЗОШІ-ІЇІ ступеня, склалася така ситуація, що майже половина учнів сіл сільської ради змушені добиратися на навчання в міста Ківерці або Луцьк. На даний час, станом на 01.11.2012 року по Прилуцькій сільській раді нараховується дітей віком від 0 до 6 років - 369, а від 7 до 17 - 473.
У 2009 році господарським способом, за сприяння Ківерцівської райдержадміністрації, за кошти підприємця Хорошенка C.B., силами батьків учнів Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступеня розпочата добудова школи без проектної документації. Внаслідок недодержання технології будівництва у фундаменті та стінах добудови утворилися тріщини. Для продовження робіт по добудові необхідно:
1. зробити технічне обстеження існуючого фундаменту та несучих стін щоб встановити, які необхідно провести додаткові роботи по їх зміцненню;
2. виготовити проектну документацію на добудову школи з врахуванням зміцнення фундаменту та несучих стін;
3. для забезпечення необхідної потужності провести модернізацію існуючої системи опалення із встановленням енергозберігаючого обладнання (заміну вікон та котлів).
У зв'язку із ситуацією, що склалася прошу вирішити питання закінчення добудови Прилуцької ЗОШ І-ІІІ ступеня і виділити на це необхідне фінансування у 2013 році.
Депутат П.С. Олешко

Рішення сесії: 
про добудову ЗОШ І-ІІІ ступенів у с. Прилуцьке Ківерцівського району
Реагування: 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Головне управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства роглянуло депутатський запит депутата Волинської обласної ради від 07.11.2012 № 13/38 Олешка П.С. щодо добудови Прилуцької ЗОШ І-ІІІ
ступеня.
Проведеним обстеженням незавершеного будівництва із залученням фахівців НДІ «Проектреконегрукція» встановлено, що будівництво розпочате без виготовлення проектної документації та отримання дозвільних документів, при цьому порушено технологію будівництва та вимоги ДБН, в результаті чого будова знаходиться в незадовільному технічному стані.

Розгляд рішення щодо фінансування подальшого будівництва можливий тільки після виготовлення замовником будівництва проектної документації та отримання позитивного висновку експертизи.

Заступник начальника М.ХАРКО