Щодо повідомлення про вчинення кримінального правопорушення під час прийняття рішень Луцькою міською радою

проект рішення

Відповідно до ст.24, ст.43, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.19, ст.20 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" Волинської області,  обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Направити у прокурору Волинської області повідомлення про вчинення кримінального правопорушення під час прийняття рішень Луцькою міською радою щодо зменьшення резервного фонду призначеного для забезпечення невідкладних витрат у тому числі при збільшенні  видатків на заробітну платню лікарям та вчителям міста та направлення частини коштів направлення коштів за рахунок зменшення резервного фонду на оплату робіт з ремонту будинків та прибудинкових територій у місті Луцьку (повідомлення додається).

 

2. Звернутись до прокуратури  Волинської  області з клопотанням:

– внести відомості, зазначеній у цьому повідомлені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування за ст.ст. 210 (нецільове використання бюджетних коштів), 364 (зловживання владою або службовим становищем), 367 КК України  (службова недбалість) щодо прийняття рішень Луцькою міською радою про зменьшення резервного фонду призначеного для забезпечення невідкладних витрат у тому числі при збільшенні  видатків на заробітну платню лікарям та вчителям міста та направлення частини коштів направлення коштів за рахунок зменшення резервного фонду на оплату робіт з ремонту будинків та прибудинкових територій у місті Луцьку;

– надати обласній раді документ, що підтверджує прийняття повідомлення зазначеного у пункті першому цього рішення  та його реєстрацію в Єдиному реєстрі досудових розслідувань шляхом надіслання на поштову адресу Волинської обласної ради, а також копії на електронну поштову адресу офіційного сайту органу місцевого самоврядування;

– інформувати обласну раду у спосіб визначений абз.2 п. 2 цього рішення  про результати досудового розслідування.

 

3. Доручити секретаріату сесії з урахуванням зауважень і пропозицій депутатів обласної ради, висловлених під час обговорення цього питання, провести редакційну підготовку проекту супровідного документу та передати його на підпис голові Волинської обласної ради для подальшого направлення до прокуратури Волинської області, Головного управління Національної поліції у Волинській області та до відома Волинський обласній державній адміністрації.

 

4. Голові Волинської обласної ради (Палиці  І.П.):

 

4.1. Забезпечити направлення копії даного рішення та супровідних документів до правоохоронних органів та до органів місцевої державної влади, що вказані у пункті 3 цього рішення.

 

4.2. Інформацію про результати голосування депутатів обласної ради з цього питання оприлюднити в засобах масової інформації Волинської області та на офіційному сайті Волинської  обласної  ради .

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної ради та постійну комісію обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

 

Додаток

 

Голова ради                                                                        Палиця  І.П.

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Слабенко С.І.
Дата оприлюднення:
29.05.2018