Щодо необхідності негайного розгляду та прийняття проекту Постанови Верховної Ради України № 3229 від 17.03.2020 «Про результати роботи засідання Тристоронньої контактної групи від 11 березня 2020 року в м. Мінськ, Р

проєкт рішення

 

Відповідно до ст.43, ст.46, Закону України  "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.19, ст.20 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", виражаючи і захищаючи інтереси відповідної територіальної громади та її частини –  виборців Волинської області –  обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Висловити  свою підтримку проекту Постанови  Верховної  Ради  України             № 3229 від 17.03.2020  «Про результати роботи засідання Тристоронньої контактної групи від 11 березня 2020 року в м. Мінськ, Республіка Білорусь» та необхідності його негайного прийняття Верховною Радою України із висловленими зауваженнями та пропозиціями.

 

2. Звернутися до народних депутатів України від Волині з пропозицією щодо можливості останніх активно підтримати всіма можливими парламентськими методами розгляд законопроєкту № 3229 від 17.03.2020 спрямованого на засудження дій представників України в Тристоронній контактній групі під час засідання 11 березня 2020 року у м. Мінськ, попередження вчинення ними протиправних дій у разі підписання 25 березня 2020 року Рішення про заснування Консультативної ради (робочої групи), забезпечення беззаперечного дотримання законодавства України та захисту національних інтересів представниками України під час переговорів щодо мирного врегулювання з Російською Федерацією, а також  визначену обов’язкову умову ведення переговорів щодо мирного врегулювання – беззастережне довготривале припинення вогню.

 

3. Голові Волинської обласної ради :

3.1. Забезпечити направлення відповідного рішення та додатку до Верховної Ради України,  Президента України, керівників депутатських фракцій і парламентських груп  та  народних депутатів України від Волині.

3.2. Інформацію про результати голосування депутатів обласної ради з цього питання оприлюднити в засобах масової інформації Волинської області та на офіційному сайті Волинської  обласної  ради .

 

4. Доручити секретаріату сесії з урахуванням зауважень і пропозицій депутатів обласної ради, висловлених під час обговорення цього питання,  провести редакційну підготовку проєкту супровідного документу та передати його на підпис голові Волинської обласної ради для подальшого направлення до державних установ України та іншим органам виконавчої і місцевої влади.

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної ради.

 Додаток

 Голова ради                                                                          Ірина   ВАХОВИЧ  

 

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Сергій СЛАБЕНКО
Дата оприлюднення:
30.03.2020