Про зверненняВолинської обласної радидо Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопустимості перегляду мовного законодавства

проєкт рішення

 

У зв’язку зі спробами впровадження гендерної ідеології в законодавство України та необхідності захисту традиційних сімейних цінностей і розвитку інституту сім’ї, відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійних комісій обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму (Ліпич Л.Г.)від____________2020року №____ та з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією(Вітів А.М.) від____________2020 року №____,обласна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Схвалити Звернення Волинської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопустимості перегляду мовного законодавства(текст звернення додається).

2. Надіслати це Звернення Президентові України Зеленському В.О., Голові Верховної Ради України Разумкову Д.О., Прем’єр-міністру України ШмигалюД.А..

3. Оприлюднити це рішення та Звернення на сайті обласної ради, в засобах масової інформації та засобах масової комунікації області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісіїобласної радиз питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму (Ліпич Л.Г.) та з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією (Вітів А.М.).

 Додатки

 

Голова ради                                                                               Ірина Вахович

 

 

Пирожик

 

(067) 3324903

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Олександр ПИРОЖИК
Дата оприлюднення:
30.06.2020