Про звернення Волинської обласної ради щодо необхідності повернення дії пільгового тарифу на електроенергію для споживачів,що знаходяться у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій

проєкт рішення

 

 З метою захисту інтересів та законних прав жителів населених пунктів Волині, що проживають у 30-ти кілометровій зоні атомної електростанції – ВП «РАЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», відповідно до статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19.20 Закону України «Про статус депутата місцевих рад»  Волинська обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Підтримати звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності повернення дії пільгового тарифу на електроенергію для споживачів, що знаходяться у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій та внесення змін до Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та Закону України «Про ринок електричної енергії» (звернення додається).

 

2. Голові обласної ради направити дане рішення зі зверненням до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України.

 

3. Рішення оприлюднити на офіційному вебсайті Волинської обласної  ради.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

Додаток

Голова                                                                                       Григорій НЕДОПАД

 

Суб’єкт подання:

депутат обласної ради Андрій Мельник

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Андрій МЕЛЬНИК
Дата оприлюднення:
13.01.2021