Про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України щодо неприпустимості впровадження гендерної ідеології в законодавство України та необхідності захисту традиційних сімейних цінностей і розвитку інституту сім’ї

                                                                                        проєкт рішення

 

У зв’язку зі спробами впровадження гендерної ідеології в законодавство України та необхідності захисту традиційних сімейних цінностей і розвитку інституту сім’ї, відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійних комісій обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму (Ліпич Л.Г.) від ____________ 2020 року № ____ та з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією (Вітів А.М.) від ____________ 2020 року № ____, обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Схвалити Звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України щодо неприпустимості впровадження гендерної ідеології в законодавство України та необхідності захисту традиційних сімейних цінностей і розвитку інституту сім’ї (текст звернення додається).
2. Надіслати це Звернення Голові Верховної Ради України Разумкову Д.О., Президентові України Зеленському В.О., Прем’єр-міністру України Шмигалю Д.А..
3. Оприлюднити це Звернення в засобах масової інформації та засобах масової комунікації області.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму (Ліпич Л.Г.) та з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією (Вітів А.М.).

Голова ради                                                                       Ірина ВАХОВИЧ

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Олександр Пирожик
Дата оприлюднення:
30.04.2020