Про звернення до Президента України і Голови Верховної Ради України щодо неприпустимості дискримінації громадян за майновим критерієм через встановлення надмірно високого розміру застави на місцевих виборах

проєкт рішення

 

Відповідно до статті 143 Конституції України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення основоположних прав громадянина України, зокрема права бути кандидатом на виборах, недопущення дискримінації за майновим критерієм щодо обласних та міських рад із кількістю виборців більше 90 тисяч, враховуючи висновки/рекомендації постійної комісії ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією від _____________ 2020 року № ____, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Схвалити Звернення до Президента України і Голови Верховної Ради України щодо неприпустимості дискримінації громадян за майновим критерієм через встановлення надмірно високого розміру застави на місцевих виборах.

2. Надіслати це звернення Президенту України Зеленському В.О., Голові Верховної Ради України Разумкову Д.О.

3. Оприлюднити це звернення на сайті обласної ради та в засобах масової інформації і засобах масової комунікації Волинської області.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією (Вітів А.М.).

 Додаток

 

Голова                                                                                     Ірина ВАХОВИЧ

 Пирожик (067) 332-49-03

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Олександр ПИРОЖИК
Дата оприлюднення:
13.02.2020