Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо врегулювання проблеми з дозволами на вантажні перевезення до Республіки Польща

проєкт рішення

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням висновків постійної комісії обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій від  06 листопада 2019 року № 25/2, обласна рада            
В И Р І Ш И Л А:
1. Схвалити звернення депутатів Волинської обласної ради до Президента України В. Зеленського, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова,  Прем’єр-міністра України О. Гончарука щодо врегулювання проблеми з дозволами на вантажні перевезення до Республіки Польща (далі – звернення) (додається).
2. Надіслати звернення Президенту України В. Зеленському, Голові Верховної Ради України Д. Разумкову,  Прем’єр-міністру України О. Гончаруку.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.
Додаток
Голова                                       І. ВАХОВИЧ

 

Суб'єкт подання: 
постійна комісія обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій
Дата оприлюднення:
07.11.2019