Про Звернення депутатів Волинської обласної ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та виконуючого обов’язки Голови Державної фіскальної служби України Власова О.С. щодо упровадження на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин» проекту

 

Про Звернення депутатів Волинської обласної ради

до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.

та виконуючого обов’язки Голови Державної

фіскальної служби України Власова О.С.

щодо упровадження на міжнародному

автомобільному пункті пропуску «Ягодин»

проекту електронної черги для вантажного

автомобільного транспорту, що прямує

у напрямку з України до Республіки Польща

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням рішення постійної комісії обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій від  26 грудня 2018 року № 20/3, обласна рада            

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Схвалити звернення депутатів Волинської обласної ради до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та виконуючого обов'язки Голови Державної фіскальної служби України Власова О.С. щодо упровадження на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин» проекту електронної черги для вантажного автомобільного транспорту, що прямує у напрямку з України до Республіки Польща (додається).

2. Надіслати звернення Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б. та в.о. Голови Державної фіскальної служби України Власову О.С.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

 Додаток

Голова обласної ради                                                                     І. П. Палиця

 

 

 

Суб'єкт подання: 
постійна комісія обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій
Дата оприлюднення:
28.12.2018