Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та народних депутатів України від Волинської області щодо законодавчого врегулювання порядку нарахування і виплати щомісячної грошової допомоги в

проєкт рішення

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної  ради  з  питань соціального  захисту  населення,  охорони  здоров`я,  материнства  та  дитинства від _______ року № ___, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Прийняти звернення депутатів Волинської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України та народних депутатів України від Волинської області щодо законодавчого врегулювання порядку нарахування і виплати щомісячної грошової допомоги відповідно до статті 37 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (додається).
2. Голові обласної ради Ірині Вахович забезпечити направлення цього рішення Кабінету Міністрів України, Міністерству фінансів України та народним депутатам України від Волинської області.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціального захисту населення, охорони здоров`я, материнства та дитинства.
Додаток
Голова                                                         Ірина ВАХОВИЧ                                      

Галина Карнаухова 778305

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
26.05.2020