Про зміни до Регіональної програми розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва на 2018 – 2020 роки

 

проєкт рішення

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи рішення постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій від 23 травня 2018 року № 15/3, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до регіональної програми розвитку міжнародного і транскордонного співробітництва на 2018–2020 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням обласної ради від 31 травня 2018 № 20/8, зміни, що додаються.

2. При розгляді обласного бюджету врахувати необхідність збільшення видатків головного розпорядника коштів обласного бюджету – департаменту економіки та європейської інтеграції обласної державної адміністрації – для проведення заходів Програми.

3.  Головному розпорядникові коштів обласного бюджету – департаменту економіки та європейської інтеграції обласної державної адміністрації у тижневий термін після прийняття цього рішення надати для розміщення на офіційному сайті обласної ради кодифікований варіант тексту Програми.

4. Контроль за виконанням покласти на постійну комісію з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

 Додаток

Голова  І. ВАХОВИЧ

 

Чуліпа 778 126

 

Суб'єкт подання: 
Волинська облдержадміністрація
Дата оприлюднення:
06.08.2019