Про зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки

ПРОЕКТ

Про зміни до Регіональної програми

розвитку культури, мистецтва та

охорони культурної спадщини в області

на 2016-2020 роки

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад», підтримуючи клопотання народного депутата України Констанкевич І. М. щодо проведення міжнародної наукової конференції з нагоди 870-річчя першої писемної згадки про Олику та 455-ї річниці з часу надання цьому населеному пункту Магдебурзького права, враховуючи висновки постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від 18 квітня 2019 року №37/10, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням ради від 10.02.2016 №2/28 (додаються).

2. При уточненні обласного бюджету врахувати необхідність збільшення видатків головного розпорядника коштів обласного бюджету – управління культури, з питань релігій та національностей обласної державної адміністрації – для проведення заходів Програми.

3. Головному розпорядникові коштів обласного бюджету – управлінню культури, з питань релігій та національностей обласної державної адміністрації – у тижневий термін після прийняття цього рішення надати для розміщення на офіційному сайті обласної ради кодифікований варіант тексту Програми.

 

ДОДАТОК

 

Голова ради                                                                      І. ПАЛИЦЯ

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.Палиця
Дата оприлюднення:
25.04.2019