Про зміни до Положення про обласні Премії за заслуги у сфері науки й освіти

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою удосконалення процедури відбору претендентів на здобуття Премії імені Й. В. Гошовського за заслуги у сфері освіти, враховуючи висновки постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від 7 травня 2019 року № 38/5, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Викласти у новій редакції абзац третій розділу IV Положення про обласні Премії за заслуги у сфері науки й освіти, затвердженого рішенням ради від 12.03.2012 № 10/85 зі змінами, а саме:

«– у сфері освіти – до 10 квітня щороку головами районних рад, об’єднаних територіальних громад, міськими (міст обласного значення) головами на підставі рекомендацій профільних постійних комісій цих рад, сформованих після розгляду матеріалів, що надійшли від колективів загальноосвітніх, позашкільних, дошкільних навчальних закладів, розташованих на території району, об’єднаної територіальної громади, міста обласного значення; начальником управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації (щодо претендентів від закладів освіти спільної власності територіальних громад сільських, селищних, міських рад області);».

2. Визначити, що процедура зазначена у пункті 1 цього рішення, застосовується для відбору претендентів на здобуття Премії імені Й. В. Гошовського за заслуги у сфері освіти, починаючи з 2020 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 

 

Голова                 І. ПАЛИЦЯ

 

Гіль 778312

Суб'єкт подання: 
Постійна комісія з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму
Дата оприлюднення:
07.06.2019