Про затвердження Порядку надання та використання коштів обласного бюджету для фінансової підтримки, у вигляді пільгових позик, суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на реалізацію бізнес-планів

проєкт рішення

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійних комісій обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин від                 №          та з питань бюджету, фінансів та цінової політики від                        №            , обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок надання  та використання коштів обласного бюджету для фінансової підтримки, у вигляді пільгових позик, суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на реалізацію бізнес-планів, в межах Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2021 роки, виклавши його в редакції, що додається.

2. Порядок надання та використання коштів обласного бюджету для фінансової підтримки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес планів, затверджений рішенням обласної ради від 04.04.2018 № 19/16 визнати таким, що втратив чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин.

 

 Додаток

 

Голова ради                                                                    Ірина  ВАХОВИЧ

 

 

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Михайло ІМБЕРОВСЬКИЙ
Дата оприлюднення:
31.01.2020