Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Волинської обласної ради

проєкт рішення

 

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», враховуючи клопотання обласної державної адміністрації від _._.2020 № __/___ та висновки постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від _._.2020 № __/___, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Волинської обласної ради, виклавши його у новій редакції (додається).

2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення Волинської обласної ради від 26 вересня 2018 року № 21/19 «Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Волинської обласної ради», від 24 жовтня 2019 року № 25/13 «Про внесення змін до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Волинської обласної ради».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 Проєкт положення

 Додаток

 Пояснювальна записка

 

Голова                                                                                           Ірина ВАХОВИЧ

 

 

Тетяна Соломіна 727197

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної державної адміністрації Юрій ПОГУЛЯЙКО
Дата оприлюднення:
02.06.2020