Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення і комунальної власності, виконання робіт на яких буде здійснюватися у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету на умов

проект рішення

Відповідно до  статей 22, 91 Бюджетного кодексу України,  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства від        2017 року  №        ,  обласна рада  

ВИРІШИЛА:

1.                Затвердити  Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення і комунальної власності, виконання робіт на  яких буде здійснюватися у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів,  у новій редакції (додається).

         2. Визнати таким, що втратило чинність рішення обласної ради від 07 вересня 2017 року № 15/8 «Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення і комунальної власності, виконання робіт на  яких буде здійснюватися у 2017 році за рахунок  коштів обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевих бюджетів, у новій редакції».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

Додаток

 

Голова  ради                                                            І.П.ПАЛИЦЯ

 

Мирка 778 116

 

 

Суб'єкт подання: 
Волинська облдержадміністрація
Дата оприлюднення:
07.11.2017