Про затвердження обласної цільової програми «Житло для молоді» на 2018-2020 роки

проект рішення

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 10 Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», зі змінами та доповненнями, враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики від                 року № ___, рішення постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства від                 року № ___, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити обласну цільову програму «Житло для молоді»  на 2018-2020 роки (додається).

2. Департаменту фінансів облдержадміністрації (Никитюк І.М.) щорічно під час формування обласного бюджету передбачити, з урахуванням його можливостей, додаткові цільові асигнування на реалізацію цільової програми.

3. Рекомендувати міським (міст обласного значення), районним радам затвердити відповідні місцеві програми та врахувати  потребу в коштах на їх реалізацію у ході формування показників місцевих бюджетів на  відповідний період.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради: з питань бюджету, фінансів та цінової політики та з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

Проект програми

Таблиця 1

Голова ради                                                                                  І.П.Палиця

 

Воробйова 281 327

 

 

 

Суб'єкт подання: 
Волинська облдержадміністрація
Дата оприлюднення:
18.05.2018