Про закріплення майна на праві оперативного управління

проєкт рішення

Відповідно до статей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Господарського кодексу України, Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року № 4/46, враховуючи клопотання Головного управління Національної поліції у Волинській області від 05 червня 2020 року № 724/01/31-2020 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області від 2020 року № /, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Закріпити на праві оперативного управління за Головним управлінням Національної поліції у Волинській області майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, що знаходиться на вул. Солдатській, 1 у с. Сокиричі Ківерцівського р-ну, згідно з додатком.

2. Начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області Юрію Крошку здійснити організаційно-правові заходи щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, забезпечити належний облік, обслуговування та його утримання.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

 Додаток

 

Голова                                                                                             Ірина ВАХОВИЧ

 

 

Мирослава Якимчук 778 136

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
01.07.2020