Про внесення змін до складу президії обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 10.03.2016 № 3/28 «Про президію обласної ради»

проект рішення

Відповідно до статей 43, 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією від __________ № __/___,  обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до складу президії обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 10.03.2016 № 3/28 «Про президію обласної ради»:

- вивести зі складу президії обласної ради:

1) Микитюка Романа Володимировича;

2) Турака Андрія Антоновича;

3) Кравчука Святослава Євгеновича;

4) Імберовського Михайла Юрійовича.

- ввести до складу президії обласної ради:

1) Вахович Ірину Михайлівну – голову постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики;

2) Курстака Валерія Люцляновича – голову постійної комісії обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій;

3) Бабійчука Бориса Федоровича - уповноваженого представника депутатської фракції Волинської обласної організації Політичної партії «Самопоміч».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією.

 

Голова  ради                                                                                І. П. Палиця    

Хитрик 77-83-26

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
18.04.2018