Про внесення змін до Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016–2020 роки

Проект

Про внесення змін до Регіональної

програми розвитку культури, мистецтва

та охорони культурної спадщини в

області на 2016–2020 роки

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи рішення постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму від __________ 2017 року № ____, обласна рада

ВИРІШИЛА:
                                                
1.    Внести зміни в рішення обласної ради від 10.02.2016 № 2/28 «Про Регіональну програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016 – 2020 роки» (додаються).

2.    Рекомендувати управлінню культури обласної державної адміністрації забезпечити Виготовлення проектно-кошторисної документації на реставрацію Свято-Михайлівської Церкви в селі Кисилин Локачинського району.

3.    При розгляді обласного бюджету врахувати необхідність збільшення видатків головного розпорядника коштів обласного бюджету – управління культури обласної державної адміністрації – для проведення заходів Програми.

 4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.

 

Голова ради                                                                        І. П. Палиця

Рубльов 778300
 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Рубльов В.В.
Дата оприлюднення:
17.07.2017