Про внесення змін до Порядку відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету

Проект

Про внесення змін до Порядку відбору
інвестиційних програм і проектів,
реалізація яких здійснюватиметься
з використанням фінансових ресурсів
бюджету розвитку обласного бюджету

Відповідно до статей 43, 46, 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики від _______ № ____, обласна рада
                                          
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни до Порядку відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку), затвердженого рішенням обласної ради від 19.05.2016 № 5/19,  виклавши його в новій редакції, що додається.
2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування області прийняти порядки відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься  з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку відповідних бюджетів.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.
 

Порядок відбору

Порівняльна таблиця

Голова ради                                                                                      І.Палиця

Імберовський
 

Суб'єкт подання: 
Депутат обласної ради Імберовський М.Ю.
Дата оприлюднення:
28.11.2017