Про відхилення внесеного проекту рішення Про внесення змін до рішення обласної ради від 04.11.1997 № 12/3 «Про надання мисливських угідь користувачам області» (з внесеними змінами)

проект рішення

Відповідно до ст.24, ст.43, ст.46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.19, ст.20 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" Волинської області,  обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Відхилити внесений  постійною комісією обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів проект рішення: Про внесення змін до рішення обласної ради від 04.11.1997 № 12/3 «Про надання мисливських угідь користувачам області» (з внесеними змінами). Дата оприлюднення  Волинською обласною радою  31.05.2017.

 

2. Визнати, що у випадку прийняття Волинською обласною радою внесеного  постійною комісією обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів проекту рішення, зазначеного у пункті першому, це рішення мало би характер неправомірного акту органу місцевого самоврядування та не сприятиме юридичній визначеності у цивільних правовідносинах суб'єктів приватного та публічного права. 

 

3. Доручити секретаріату сесії з урахуванням зауважень і пропозицій депутатів обласної ради, висловлених під час обговорення цього питання, провести редакційну підготовку проекту супровідного документу та передати його на підпис голові Волинської обласної ради для подальшого направлення до відома Волинській обласній державній адміністрації та до Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 

4. Голові Волинської обласної ради (Палиці  І.П.):

 

4.1. Забезпечити направлення копії даного рішення та супровідних документів до органів місцевої державної влади, що вказані у пункті 3 цього рішення, а також всім юридичним особам, яких стосується це рішення.

 

4.2. Інформацію про результати голосування депутатів обласної ради з цього питання оприлюднити в засобах масової інформації Волинської області та на офіційному сайті Волинської  обласної  ради .

 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної ради та постійну комісію обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

 

Додаток

 

Голова ради                                                                              Палиця  І.П.

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Слабенко С.І.
Дата оприлюднення:
10.05.2018