Про створення Тимчасової контрольної комісії обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я

Проект

 

Про створення Тимчасової контрольної

комісії обласної ради з питань перевірки

виконання обласною державною

адміністрацією делегованих повноважень

у сфері охорони здоров’я

У зв’язку з численними зверненнями депутатів обласної ради та публікаціями в засобах масової інформації, відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 43, п. 13 ч. 1 ст. 44,  ст. 48 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки/рекомендації постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та  корупцією від __________ 2019 № _______,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Створити Тимчасову контрольну комісію обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я.
2. Затвердити положення про Тимчасову контрольну комісію обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я та її персональний склад (додаються).
3. Волинській обласній державній адміністрації (Савченко О. І.) та управлінню охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації (Ващенюк І. С.) забезпечити надання Тимчасовій контрольній комісії обласної ради з питань перевірки виконання обласною державною адміністрацією делегованих повноважень у сфері охорони здоров’я необхідних для її роботи документів та інформації.

Додаток

Голова  ради                                               І. ПАЛИЦЯ
 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
11.03.2019