Про спрямування коштів від оренди нерухомого майна Волинського обласного ліцею з посиленою військово- фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні

                                                                                                                Проект
Про  спрямування  коштів   від   оренди
нерухомого        майна        Волинського
обласного ліцею з посиленою військово-
фізичною    підготовкою    імені    Героїв
Небесної   Сотні

Відповідно до пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13.05.2011 №   4/46, Положення про оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13.05.2011 № 4/46, зі змінами, внесеними рішеннями обласної ради від 27.12.2011 № 8/40, від 14.11.2012 № 13/61, враховуючи клопотання Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні від 07.02.2019 № 71/2-04, рішення постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від ________№____ обласна рада

ВИРІШИЛА:

    1. Встановити, що кошти від оренди нерухомого майна Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, протягом 2019 року зараховуються 70 відсотків підприємству для невідкладних робіт з утримання в належному санітарному та технічному стані приміщень.
2. Доручити начальнику Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні щокварталу до 10 числа, місяця наступного за звітним, інформувати обласну раду про використання коштів, отриманих від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
3. Контроль за виконання цього рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

Голова                                                                                               І. ПАЛИЦЯ

Гілітуха 778333
 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
19.02.2019