Про спрямування коштів від оренди нерухомого майна

проєкт рішення

 

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року
№ 4/46, враховуючи клопотання комунального підприємства «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» Волинської обласної ради від 01 червня лютого 2020 року № 1055.1/2-9.20 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 2020 року № , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити, що кошти, отримані від оренди нерухомого майна комунальним підприємством «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» Волинської обласної ради, зараховуються у розмірі 100 відсотків підприємству для забезпечення належного утримання майна підприємства, його облаштування, експлуатації та ремонту, а також для придбання іншого майна.

2. Доручити директору комунального підприємства «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» Волинської обласної ради Тетяні Масіковій щоквартально до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати обласну раду про використання коштів, отриманих від оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

 

Голова                                                                                             Ірина ВАХОВИЧ

 

Мирослава Якимчук 778 136

 

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради Ірина ВАХОВИЧ
Дата оприлюднення:
10.07.2020