Про робочу групу для підготовки пропозицій з інженерно-технічного облаштування прикордонної смуги на ділянці державного кордону України з Республікою Польща у межах Рівненської сільської ради Любомльського району

проєкт рішення

 

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій від  01 липня 2020 року № 30/2, обласна рада            

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Утворити робочу групу для підготовки пропозицій з інженерно-технічного облаштування прикордонної смуги на ділянці державного кордону України з Республікою Польща у межах Рівненської сільської  ради Любомльського району та затвердити її персональний склад (додається).

2. Робочій групі у місячний термін забезпечити підготовку пропозицій стосовно заходів, які необхідно здійснити для належного облаштування прикордонної смуги на ділянці державного кордону України з Республікою Польща у межах Рівненської сільської  ради Любомльського району.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

 Додаток

Голова                                                                                           Ірина ВАХОВИЧ

 

 

Курстак В.Л.

 

Суб'єкт подання: 
постійна комісія обласної ради з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій
Дата оприлюднення:
17.07.2020