Про реорганізацію шляхом перетворення Люблинецької спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»

проект рішення

Відповідно до ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 104-107 Цивільного Кодексу України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», рішення обласної ради від 11.06.2004 № 11/20 «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 13.05.2011 № 4/46, рішення постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від ________ № _____, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Реорганізувати шляхом перетворення Люблинецької спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» у нову юридичну особу Люблинецький ліцей І-ІІІ ступенів Волинської обласної ради, що здійснює освітню діяльність на різних рівнях освіти та різними видами освіти.

2. Визначити, що Люблинецький ліцей І-ІІІ ступенів Волинської обласної ради є правонаступником всіх майнових і немайнових прав Люблинецької спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки».

3. Доручити управлінню освіти, науки та молоді облдержадміністрації (Плахотна Л.В.):

1) у  встановленому законом порядку провести реорганізацію шляхом  перетворення Люблинецької спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» у нову юридичну особу Люблинецький ліцей І-ІІІ ступенів Волинської обласної ради;

 2) підготувати Статут Люблинецького ліцею І-ІІІ ступенів Волинської обласної ради та подати його на затвердження голові обласної ради з відповідними змінами;

3) забезпечити у ході реорганізації дотримання прав та інтересів працівників закладу та осіб, які в ньому навчаються, відповідно до вимог діючого законодавства.

4. Після проведеної реорганізації до призначення директора Люблинецького ліцею І-ІІІ ступенів Волинської обласної ради у встановленому законом порядку тимчасово виконуючим обовязки директора призначити Бортнюка Михайла Самійловича.

5. Внести зміни до розділу ІV «Управління освіти, науки і молоді      облдержадміністрації» Переліку бюджетних установ, які підпорядковані виконавчому апарату обласної ради, та на праві оперативного управління – обласній державній адміністрації, департаментам, управлінням облдержадміністрації, майно яких є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради  від 14.07.2016            № 6/42, а саме:

1)  пункт 13 викласти в такій редакції: «Люблинецький ліцей І-ІІІ ступенів Волинської обласної ради».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на управління освіти,  науки та молоді  облдержадміністрації.

 

 

Голова ради                                                                                        І. П. Палиця

 

Рубльов

 

Суб'єкт подання: 
депутат обласної ради Рубльов В.В.
Дата оприлюднення:
18.04.2018