Про продовження терміну дії Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки та внесення змін до неї

проєкт рішення

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою реалізації заходів, спрямованих на надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, у зв’язку з впровадженням карантинних заходів у 2020 році, що унеможливило проведення оздоровчої кампанії у цьому році, враховуючи проведення реформи децентралізації влади в Україні та рішення постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства від___________ 2020 року №______, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Продовжити термін дії Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки (надалі – Програма), затвердженої   рішенням   обласної   ради  від  10  лютого  2016  року  №  2/30 (зі змінами) на 2021 рік. 
2. Внести до Програми зміни, що додаються.
3. Рекомендувати районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад продовжити термін дії відповідних районних (міських) програм з урахуванням цього рішення Програми.
4 . Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.
Додаток

Голова                                                                                         Ірина ВАХОВИЧ

Людмила Сірбіненко 778 206
 
                                                                                                                                                           

 

Суб'єкт подання: 
голова обласної державної адміністрації Юрій ПОГУЛЯЙКО
Дата оприлюднення:
07.09.2020